logo Go to Home Page

MIG/MAG

Air Products Procesní plyny pro svařování metodou MIG/MAG jsou navrženy pro zajištění optimálního výkonu. Všechny tyto plyny splňují požadavky normy ISO14175 / AWS 5.32 – Svařovací spotřební materiály – Plyny a plynné směsi pro svařování tavením a související procesy.

Tato norma je široce používána napříč průmyslovým odvětvím pro klasifikaci procesních plynů pro svařování. Napomáhá správné volbě plynu a minimálním požadavkům na kontrolu kvality a označování.

Air Products nabízí své Maxx ve své třídě® řada plynů, která uživatelům nabízí optimální směs plynů, ať již svařujete uhlíkovou ocel, nerezovou ocel nebo hliník.

Stáhněte si brožuru Maxx® Gases

Podívejte se na naše procesní plyny pro svařování metodou MIG/MAG.

Objednejte si ukázku.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

“K dispozici je taková řada plynů – mohu je vyzkoušet a zjistit, co se mi v procesu hodí?”
Existuje tu nejlepší plyn pro každý proces, a my máme celou řadu demonstračních plynů. Naše řada plynů Maxx® nabízí řešení pro 98 % aplikací.

Podívejte se na výhody našeho sortimentu plynů Maxx®

Ať už svařujete, Air Products díky své inovativní řadě svařovacích plynů poskytuje vynikající výsledky. Vytvořeno tak, aby zvýšilo výkon jedinečnou kombinací svařitelnosti, kvality svaru a vyšších rychlostí svařování, dosáhnete lepších výsledků s menším výskytem vadných výrobků.

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba „Gastrak®“

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte lahve nebo přivádíte plyn ze zásobníků, služba Gastrak® vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminuje předsvařovací ráz a snižuje nadměrný průtok plynu. Tím sníží Vaši spotřebu plynu.
  • Lepší kvalita: Udržování optimálního průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet vadných výrobků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu nebo je lze používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.

 Podívejte se na video

CHCETE ZAHÁJIT UKLÁDÁNÍ?

CENTRUM PODKLADŮ