logo Go to Home Page

TIG

Elektrický oblouk mezi nespotřebovávající wolframovou elektrodou a obrobkem zajišťuje teplo potřebné pro svařování. Wolframová elektroda se netaví a samostatně se přidává libovolný přídavný kov, který je potřebný k vytvoření svarového profilu. Roztavený kov ve tavné lázni, hrot plnicího drátu a horká elektroda jsou chráněny před kontaminací okolním vzduchem krytem inertního plynu.

Obvykle je plyn argon, ale hélium samotné nebo ve směsi s argonem může být použito pro speciální aplikace. Pro austenitickou nerezovou ocel lze použít směs argonu a vodíku.

Stáhněte si brožuru Maxx® Gases

Podívejte se na naše procesní plyny pro svařování metodou TIG.

Objednejte si ukázku.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

"Pro svařování metodou TIG se vždy používám čistý argon, protože je všestranný. Co byste mi přesto doporučil?"
Alumaxx® Plus poskytuje vynikající výsledky u hliníku, jeho slitin a uhlíkové oceli. a Inomaxx® TIG je náš nejlepší plyn ve třídě pro austenitickou nerezovou ocel.

Podívejte se na výhody našeho sortimentu plynů Maxx®

Ať už svařujete, Air Products díky své inovativní řadě svařovacích plynů poskytuje vynikající výsledky. Vytvořeno tak, aby zvýšilo výkon jedinečnou kombinací svařitelnosti, kvality svaru a vyšších rychlostí svařování, dosáhnete lepších výsledků s menším výskytem vadných výrobků.

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba „Gastrak®“

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte lahve nebo přivádíte plyn ze zásobníků, služba Gastrak® vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminuje předsvařovací ráz a snižuje nadměrný průtok plynu. Tím sníží Vaši spotřebu plynu.
  • Lepší kvalita: Udržování optimálního průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet vadných výrobků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu nebo je lze používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.

Podívejte se na video

CHCETE ZAHÁJIT UKLÁDÁNÍ?

CENTRUM PODKLADŮ