logo Go to Home Page

Služby chlazeného boxu: nová instalace, výměna, údržba a opravy

Díky více než 80letým zkušenostem jsme si vedli pověst jedné z nejtalentovanějších společností v oblasti řešení technických problémů s chlazenými boxy.

Nový návrh a instalace
Ať již stavíte nový závod nebo plánujete zásadní modernizaci, zkušení technici společnosti Air Products s vámi budou spolupracovat na návrhu a vybudování chlazeného boxu, který splní vaše procesní požadavky. Naše návrhy zahrnují nejnovější technologie pro minimalizaci nákladů a maximalizaci efektivity. Pokud je vyžadováno zdvojení stávajícího návrhu, můžeme s tím také pomoci. 

Údržba a opravy chlazeného boxu
Naše inovativní týmy inženýrů, techniků a svářečů jsou tu pro usnadnění kontroly, řešení potíží, opravy nebo modernizace vašeho stávajícího chlazeného boxu. Inženýři společnosti Air Products dodržují požadované normy a bezpečnostní pokyny. Víme, že rychlý návrat do provozu je důležitý, proto minimalizujeme prostoje pomocí efektivního a bezpečného provozu. Po dokončení opravy zajišťujeme také spuštění zařízení a uvedení do provozu.

Nabízíme služby chlazeného boxu

  • Výměna chlazeného boxu
  • Vyšetřování netěsnosti
  • Úpravy
  • Kontroly
  • Pomoc při spouštění a odstavení
  • Zlepšení efektivity
  • Opravy sváření
  • Výměna zařízení
  • Doporučení pro údržbu
  • Nová konstrukce a konstrukce nových chlazených boxů

Zeptejte se odborníka

Salloum Ammary

Field Services Specialist, Equipment Sales & Plant Support

"Několik dní před ztrátou tlaku v jednom z procesních okruhů jsme si všimli tvorby ledu na přední straně chlazeného boxu. Dutina chlazeného boxu se nadměrně natlakovala, což vedlo k profukování perlitu z konstrukce boxu přes pouzdra těsnění ventilu. Můžete nám pomoci najít základní příčinu?"
Air Products poslán na pracoviště specialistu, který byl schopen určit problém v obvodu. Následně jsme mohli vstoupit do boxu s vědomím přesného okruhu a oblasti v chlazeném boxu, které je třeba opravit. Za pouhých několik dní byla oprava provedena pomocí Air Products speciálních svářečů. Spokojený zákazník pokračoval v práci a nezaznamenal žádné další problémy.

Plant Support Services and Solutions​

Air Products offers a comprehensive portfolio of services and solutions through our highly skilled staff at offices located around the world. Our team resolves customer problems related to air separation and hydrogen production plants with solutions that emphasize safety, reliability, and operating efficiency.

Need help with your cold box services? Our team of experts is here to help with new installation, replacement, maintenance and repair.

From plant assessments to engineering studies, maintenance and technical packages, operator training, and spare parts management, we are your one-stop shop for before and after plant sale support.

Industrial Gas Plant Services

Máme odborné znalosti pro tuto práci.

Naši kvalifikovaní profesionálové vám mohou pomoci s vaší příští instalací nebo opravou chlazeného boxu.

KONTAKTUJTE NÁS NA ADRESU: