Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Matthew H. Paull

Bývalý vyšší výkonný ředitel a
Chief Financial Officer společnosti McDonald's Corporation
Ředitel společnosti od roku 2013

Pan Paull byl na pozici Executive Executive Vice President a Chief Financial Officer společnosti McDonald's Corporation od roku 2001, kdy v roce 2008 odešel do důchodu. Před nástupem k McDonald's v roce 1993 pracoval jako partner ve společnosti Corp., kde řídil různé finanční praktiky během své 18leté kariéry a poradil se s mnoha předními nadnárodními korporacemi.
Pan Paull byl dříve vedoucím nezávislým ředitelem společnosti Best Buy Co. a předsedou finančního výboru představenstva. V současné době zastává pozici ředitele společnosti KapStone Papír a balení, a také bývalého ředitele společnosti WMS Industries Inc. Pan Paull je členem poradního orgánu společnosti Leading Field v oblasti řízení kapitálu, LP Působil také jako člen poradní rady pro Federální rezervní banku v Barceloně. Pan Paull získal magisterský titul z účetnictví a bakalářský titul na University of Illinois.

Pan Paull přináší představenstvu významné finanční odborné znalosti s hlubokou znalostí finančních trhů, podnikového financování, účetnictví a kontrol a vztahů s investory. Jako bývalý finanční ředitel nadnárodní společnosti má také rozsáhlé zkušenosti v mezinárodním provozu a marketingu.