Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Tonit Calaway

Výkonný viceprezident a vedoucí správy, vedoucí právního oddělení a tajemník společnosti BorgWarner Inc.
Ředitel společnosti od roku 2022

Tonit Calaway působí na pozici Executive Vice President and Chief Administrative Officer, General Counsel and Secretary of BorgWarner Inc. Před tím pracovala jako výkonná viceprezidentka, vedoucí právního oddělení a tajemnice společnosti BorgWarner ze společnosti 2018-2020, a také 2016-2018 jako výkonná viceprezidentka a vedoucí personální oddělení. Před nástupem do společnosti BorgWarner paní Během 18leté profesní kariéry ve společnosti Harley-Davidson, Inc. zastávala vedoucí pozice různá ve vedení, která vyvrcholila působením viceprezidenta, oddělení pro lidské zdroje a prezidenta nadace Harley-Davidson. Než pracovala ve společnosti Harley-Davidson, Společnost Calaway pracovala pro dvě právnické firmy se sídlem ve wiskoncinu.

Slečna Společnost Calaway je držitelem bakalářského titulu na univerzitě ve Viskončinu v Milwaukee a doktorského studijního programu na právnické fakultě University of Chicago. Je členkou Státní komory ve wiskonsinu.  

Slečna Společnost Calaway přináší do rady Air Products významné odborné znalosti v oblasti lidských zdrojů, provozu, správy, mezinárodních a právních expertiz.