logo Go to Home Page

Pětibodový plán: postup vpřed

Během několika posledních let úspěchem společnosti Air Products byl strategický pětibodový plán. Naše cesta není nikdy úplná, proto jsme posunuli pětibodový plán do další fáze a určili náš růst v nadcházejících letech. Tento propracovaný pětibodový plán je naším plánem pro bezpečnost jízdy, začlenění, ziskovost a udržitelnost s růstem.

Náš pětibodový plán se skládá z následujících prvků:

Náš cíl se nezměnil. Chceme být nejbezpečnější, nejrozmanitější a nejziskovější společností v odvětví technických plynů na světě a svým zákazníkům poskytovat špičkové služby. Abychom si udrželi toto vedoucí postavení, budeme se vždy soustředit na bezpečnost – každé nehodě nebo nehodě lze předejít a náš cíl je nulový. Rovněž chceme být provozně nejlepší ve své třídě ve všem, co děláme, a budeme i nadále zvyšovat produktivitu, abychom si udrželi marži.

Očekáváme, že mezi fiskálním rokem 2018 a fiskálním rokem2222 bude vyčleněno více než $18 kapitálu na kapitál, který bude financován naším silným peněžním tokem a bohatou výpůjční kapacitou. Zavázali jsme se ke správě zůstatku dluhu, abychom zachovali naše stávající cílené hodnocení A / A2.
Budeme i nadále investovat do našeho obchodování, kde vidíme dobré příležitosti. Mezitím vyvíjíme naše portfolio pro rozsáhlejší projekty přímo na pracovišti a vytváříme příležitosti k postupným změnám v růstu pomocí syntetického plynu / zplyňování a složitého provádění megaprojektů.
Nadále usilujeme o změnu kultury a vytváříme tým, který pracuje společně a vyhrává. To je pro nás silným cílem – vytvořit prostředí, v němž se budou lidé cítit začleněni a respektováni, aby se mohli věnovat vše, co je v jejich silách. Musíme i nadále zlepšovat naši kulturu bezpečnosti, jednoduchosti, rychlosti a sebedůvěry ve 4S řešení. Klíčem je mít odhodlaný, rozmanitý a motivovaný tým, který přináší pozitivní postoje, otevřené mysli a ducha spolupráce ke každému úkolu.

Jelikož každý den usilovně pracujeme na vytváření hodnoty pro naše akcionáře, plníme také náš vyšší účel – vytváříme pracovní prostředí, v němž lidé patří a záleží na nich, vyrábíme produkty, které zlepšují životní prostředí a procesy našich zákazníků, a podporujeme spolupráci mezi lidmi různých kultur a pozadí po celém světě. Ve společnosti Air Products chceme dělat víc, než jen vydělat peníze; Chceme spojit talentované lidi a inovativní řešení problémů, kterým čelíme my, naši zákazníci a náš svět.