Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
MIG welding

Alumaxx® procesní plyn pro svařování

Jeden plyn, který nabízí vše pro hliník a jeho slitiny?

Víceúčelová ochranná atmosféra speciálně navržená pro vysoce kvalitní svařování hliníku a jeho slitin. Alumaxx® procesní plyn pro svařování byl speciálně navržen jako jediný plyn, který potřebujete pro vysoce kvalitní svařování hliníku a jeho slitin. Pokud se zaměřujete na ty nejpřesnější standardy, budete potřebovat specializovaný plyn, jako je Alumaxx® svařovací procesní plyn.

Alumaxx® procesní plyn pro svařování poskytuje vynikající svařitelnost v kombinaci s vysokou rychlostí svařování až o 35 % rychlejší, než je možné v případě argonu, a rovněž zvyšuje bezpečnost díky nízké tvorbě ozonu.

Jak může Alumaxx® svařovat procesní plyny při svařování hliníku?

ap0011-welding-gases
Lepší produktivita

Zvýšení rychlostí ručního svařování až o 24 % při svařování metodou MIG a o 35 % při svařování metodou TIG v porovnání s argonem.

0777-thumbs-up
Méně odmítání

Mimořádně nízká úroveň poréznosti a vynikající fúzní vlastnosti. To zlepšuje kvalitu svarů a snižuje počet vadných výrobků.

ap0035-sustainability
Lepší pracovní prostředí

Ochrana pracovního prostředí při minimální produkci ozonu

Zeptejte se odborníka

Chci zvýšit rychlost, ale ne obětovat kvalitu – je to možné?

Náš plyn Alumaxx® Plus také zvyšuje rychlost a kvalitu. Například během 20 sekund můžete svařovat metodou TIG 50 mm v porovnání s 30 mm u čistého argonu.