logo Go to Home Page

Alumaxx® procesní plyn pro svařování

Jeden plyn, který nabízí vše pro hliník a jeho slitiny?

Víceúčelová ochranná atmosféra speciálně navržená pro vysoce kvalitní svařování hliníku a jeho slitin. Alumaxx® procesní plyn pro svařování byl speciálně navržen jako jediný plyn, který potřebujete pro vysoce kvalitní svařování hliníku a jeho slitin. Pokud se zaměřujete na ty nejpřesnější standardy, budete potřebovat specializovaný plyn, jako je Alumaxx® svařovací procesní plyn.

Alumaxx® procesní plyn pro svařování poskytuje vynikající svařitelnost v kombinaci s vysokou rychlostí svařování až o 35 % rychlejší, než je možné v případě argonu, a rovněž zvyšuje bezpečnost díky nízké tvorbě ozonu.

Alumaxx® procesní plyn pro svařování – zajišťují vynikající svařitelnost.

V kombinaci s vysokou rychlostí svařování, až o 35 % rychlejší, než je možné s argonem, stejně jako zvýšení bezpečnosti díky nízké tvorbě ozonu.

Při snaze o nejvyšší standardy může být problémem odstranění poréznosti kovu ve svaru. Alumaxx® Navíc plyn s řízeným přidáváním hélia je vše, co potřebujete pro dosažení špičkové technologie.

Jak může Alumaxx® svařovat procesní plyny při svařování hliníku?

Lepší produktivita

Zvýšení rychlostí ručního svařování až o 24 % při svařování metodou MIG a o 35 % při svařování metodou TIG v porovnání s argonem.

Méně odmítání

Mimořádně nízká úroveň poréznosti a vynikající fúzní vlastnosti. To zlepšuje kvalitu svarů a snižuje počet vadných výrobků.

Lepší pracovní prostředí

Ochrana pracovního prostředí při minimální produkci ozonu

Zeptejte se odborníka

“Chci zvýšit rychlost, ale ne obětovat kvalitu – je to možné?”

Náš plyn Alumaxx® Plus také zvyšuje rychlost a kvalitu. Například během 20 sekund můžete svařovat metodou TIG 50 mm v porovnání s 30 mm u čistého argonu.

Objevte výhody naší řady plynů Maxx®

Ať už svařujete cokoliv, inovativní řada plynů společnosti Air Products Vám poskytuje ty nejlepší výsledky. S pomocí plynů, speciálně vyvinutých pro zvýšení výkonnosti díky jedinečné kombinaci svařitelnosti, kvality svaru a vyšší rychlosti svařování, dosáhnete lepších výsledků s nižším výskytem vadných výrobků.

VIDĚNÍ VĚŘÍ: REZERVUJTE SI UKÁZKU

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba Gastrak® společnosti Air Products

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte samostatné lahve nebo dopravujete plyn potrubím, služba Gastrak® Vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminací náporu před svařováním a nadměrného průtoku plynu spotřebujete méně plynu.
  • Lepší kvalita: Soustavný optimální průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu, používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.
CHCETE ZAČÍT ŠETŘIT?

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

CENTRUM PODKLADŮ