logo Go to Home Page

PRISM® výroba dusíku v místě spotřeby a podpora zařízení

Správný průtok. Správná čistota. Správný tlak.

Zkušenosti a porozumění. Tyto atributy umožní Air Products přezkoumat vaše požadavky – průtok, čistotu a tlak, a navrhnout optimální řešení pro výrobu dusíku v místě spotřeby, které bude vyhovovat vašim potřebám, bude účinné, spolehlivé a ušetří vám spoustu nákladů. Ať už máte specifické požadavky na dodávku dusíku, hledáte zlepšení procesu, poohlížíte se po řešení v oblasti životního prostředí nebo vás spíše zajímá udržitelná, dlouhodobá dodávka, můžeme vám pomoci. Dokážeme porozumět celé škále oborů a programů našich zákazníků a toho, jak se dusík používá v celé řadě procesů. Díky tomu jsme schopni zkonstruovat závody na výrobu dusíku v místě spotřeby, které optimalizují využití plynu v průmyslových odvětvích, jako je zpracování potravin, zpracování kovů, balení elektroniky a chemické a farmaceutické produkty.

Chcete-li vyrábět dusík s maximální účinností, Air Products PRISM® technologie využívají vlastní procesy separace vzduchu. Konstrukce generátoru dusíku umožňuje snadnou instalaci a rychlé spuštění s bezobslužným provozem. Integrovaný systém kapalného dusíku pomáhá zajistit konzistentní dodávku pro doplnění špičkového holení nebo pro zálohování k pokrytí proměnlivé poptávky.

Místní dodávku dusíku lze zajistit jak v rámci prodeje plynu, tak i prodeje zařízení. Společnost Air Products může buď vlastnit, provozovat a udržovat zařízení N 2 na vašem pracovišti na základě smlouvy o dodávkách plynu, provozovat a udržovat zařízení, které již vlastníte nebo vám můžeme dané zařízení prodat a poskytnout poprodejní podporu a služby po celou dobu životnosti aktiva.

PRISM® Výrobu plynu v místě spotřeby přizpůsobená vašim představám

Výroba dusíku PRISM® – Řešení na míru

Odborné hodnocení

Od malých po velké uživatele dusíku, naši odborníci vyhodnotí vaše konkrétní požadavky a navrhnou systém zařízení speciálně pro vaše potřeby

Nízkonákladové řešení

Technologie PRISM® nabízí kompletní sortiment výrobní technologie pro nízkonákladovou výrobu dusíku v místě spotřeby

Snadná instalace a integrace

Vlastní skluzový a modulární design umožňuje malou plochu a rychlou integraci do nových i stávajících operací

Kompletní sada průmyslových nabídek

Kompletní systém dodávek plynu a aplikační technologie, který spolupracuje na zlepšení produktivity, snížení prostojů a na dlouhodobých úsporách nákladů

PRISM® VÝROBA PLYNU N2 V MÍSTĚ SPOTŘEBY

Zjistěte, jak funguje výroba plynu PRISM® v místě spotřeby, aby vyhovovala vašim potřebám ohledně dusíku

RESOURCE CENTER