logo Go to Home Page

Dusíkové membránové systémy PRISM® – permeační systémy pro výrobu dusíku v místě spotřeby

Kompaktní systémy pro velkokapacitní provoz

Kompaktní konfigurace. Robustní kapacita. Air Products PRISM® dusíkové membránové zařízení jsou motorové jednotky schopné produkovat dusík až 70 000 m³/h s čistotou až 99,5 % a jsou vhodné pro aplikace v celé řadě potřeb dusíku od inertních skladů po výdeje nápojů a plnění pneumatik.

Naše pokročilá technologie selektivního prostupu umístěná v plně smykové jednotce je navržena pro rychlou instalaci, nenáročnou na údržbu a jednoduchý provoz.

Proces propouštění dusíku

V membránovém systému proudí stlačený vzduch skrze více membránové moduly, které obsahují tisíce dutých membránových vláken, z nichž každé odstraňuje kyslík, vodu a oxid uhličitý, čímž umožňuje průchod dusíku. Membránové systémy běžně produkují 95–99,5% čistotu dusíku.

Membránové systémy PRISM® – robustní provedení v kompaktním balení

Kompaktní provedení pro použití s vysokou kapacitou

Konfigurace namontovaná na podlaze nevyžaduje žádné speciální základy a možnost rozšíření umožňuje systému vyhovět zvýšeným požadavkům na objem

Snadná obsluha a minimální údržba

Několik pohyblivých částí, odnímatelné panely a pokročilé řídicí systémy PLC umožňují snadný přístup a dálkové ovládání

Efektivní a nákladově efektivní využití dusíku

Automatické vypnutí v období nízké spotřeby snižuje spotřebu energie a provozní náklady

Zajímá vás výroba plynu v místě spotřeby, její zařízení a služby?

Generátory PRISM® a zařízení v místě spotřeby společnosti Air Products nabízejí řešení pro rentabilní, efektivní a specializované dodávky vodíku, dusíku, kyslíku a argonu s využitím dalších služeb a podporou pro zařízení ve vlastnictví zákazníka.

KONTAKTUJTE NAŠEHO SPECIALISTU

RESOURCE CENTER