logo Go to Home Page

Dostupné možnosti elektronického připojení

eConnections
Go Green! Zlepšete svůj cash flow a efektivitu pracovních procesů registrací do jednoho z našich programů eConnections. 

Air Products nabízí dvě odlišné platformy pro elektronické připojení. Elektronické spojení s Air Products vám ušetří čas a peníze tím, že zajistí rychlé přijetí objednávky a platbu faktury podle platebních podmínek.

S eConnections můžete: 
  • Přijímejte své nákupní objednávky elektronicky. 
  • Odesílejte své faktury elektronicky.

To sign up for our Supplier Portal eConnection, available in United States only, please send an email with a recent Purchase Order number to our eConnection team.

Pokud se chcete připojit pomocí SAP Ariba, poskytněte prosím nedávnou nákupní objednávku spolu s identifikačním číslem sítě Ariba (ANID).  

To find out which platform is right for you, contact our eConnection team.

To receive payments via Electronic Funds Transfer, please complete the following form and send via email to the address noted at the top of the form: Electronic Funds Transfer Authorization form.

Jak zadat fakturu na dodavatelském portálu
Umožňuje dodavatelům předkládat faktury elektronicky. Dodavatelé v tomto nástroji musí být schopni také zobrazit nákupní objednávky a zadávat potvrzení objednávky. Dodavatelé nemohou být v žádné jiné síti (např. ASN, OB10 atd.).
Stáhnout jako PDF

Jak zobrazit objednávku a zadat potvrzení objednávky na portálu dodavatele
Umožňuje dodavatelům prohlížet objednávky a odesílat potvrzení objednávky elektronicky. Dodavatelé na tomto nástroji musí být schopni odesílat faktury také elektronicky. Dodavatelé nemohou být v žádné jiné síti (např. ASN, OB10 atd.). 
Stáhnout jako PDF