logo Go to Home Page

PRISM® Výroba vodíku v místě spotřeby a podpora zařízení

Vynikající výkon. Osvědčená řešení.

Efektivní. Kompaktní. Spolehlivý Generátory vodíku Air Products PRISM® využívají méně zemního plynu a mají nejmenší stopu na trhu. To znamená, že šetříte energii, snižujete své celkové náklady na dodávku vodíku a můžete vodík v místě spotřeby snadno a rychle integrovat do svých operací. Modulární konstrukce vodíkového generátoru v místě spotřeby umožňuje snadnou instalaci a rychlé spuštění s bezobslužným provozem. Integrovaný kapalný záložní systém pomáhá zajistit nepřetržitou a spolehlivou dodávku.

Nikdo nezná vodík jako společnost Air Products. Jsme předním světovým dodavatelem vodíku a provozovatelem největší světové sítě vodíkových potrubí. Zákazníci se spoléhají na naše technologie a zkušenou technickou podporu, která jim pomůže zlepšit efektivitu procesu, optimalizovat spotřeby plynu a zlepšit bezpečnost a spolehnout se na to, že poskytneme nákladově efektivní řešení dodávek.

Ať už chcete nahradit stávající zařízení nebo si koupit vodík v místě spotřeby na základě smlouvy o prodeji plynu, přičemž společnost Air Products vlastní a provozuje vodíkový generátor, nebo hledáte podporu a služby pro stávající zařízení na výrobu vodíku, tým techniků a odborníků společnosti Air Products může pomoci vyvinout optimální řešení pro vaše potřeby dodávky vodíku.

Stáhněte si brožuru PRISM® Systémy na výrobu vodíku

Řešení dodávky vodíku

  1. Prodej plynu: Společnost Air Products navrhuje, instaluje, udržuje, vlastní a provozuje zařízení u zákazníka s vyhrazenou výrobní kapacitou a redundantní záložní dodávkou pro molekuly prostřednictvím smlouvy o dodávce a garantované rychlosti spuštění.
  2. Prodej zařízení: Společnost Air Products prostřednictvím kupní smlouvy navrhuje a dodává zákazníkovi zařízení na klíč. Zákazník instaluje, vlastní a provozuje zařízení na svém pracovišti a může si od zakoupit balíčky služeb a řešení od společnosti Air Products na podporu strategií údržby, školení personálu a správy náhradních dílů.

PRISM® – výroba vodíku – Osvědčená řešení pro špičkový výkon

Nákladově efektivní dodávka

Efektivní využití zemního plynu minimalizuje náklady na energii a snižuje celkové náklady na plyn

Snadná instalace

Komplexní modulární provedení s malými nároky na prostor poskytuje snadnou instalaci, snižuje prostoje a minimalizuje provozní náklady

Vysoká spolehlivost

Vzdálené monitorování 24/7 v reálném čase a plně integrované záložní systémy umožňují nepřetržitou dodávku produktu

Flexibilní operační vzory

Systémy PHG jsou navrženy s nejlepšími režimy zapínání a vypínání. Lze je instalovat jako systémy s jednou nebo více jednotkami, aby poskytovaly flexibilní a efektivní dodávku.

Portfolio možností dodávek pro splnění řady požadavků

Nabízíme celé spektrum vodíkových generátorů přímo na místě a můžeme nabídnout správné řešení pro vaše požadavky bez ohledu na objem, tlak, úroveň čistoty, průtok a provozní schéma.

Odborné znalosti, na které se můžete s klidem spolehnout

Naši odborníci přesně vědí, jak nalézt levnou, dlouhodobě udržitelnou alternativu dodávek vodíku, za užití výroby vodíku přímo na místě.

MOTOROVÝ VODÍK: ŘEŠENÍ PRO NOVOU ŘADU VÝZEV, KTERÝM ČELÍ UHLOVODÍKOVÝ, PETROCHEMICKÝ A DOPRAVNÍ PRŮMYSL

Dodavatelé vodíku musí vyvíjet inovativní řešení, aby uspokojili vyvíjející se potřeby trhu. Ať už jde o integraci souhrnu průmyslových plynů nebo o dočasný vodík, spolupráce s dalekosáhlým a různorodým poskytovatelem vodíku, jakým je společnost Air Products, může nabídnout nová řešení přínosná pro uhlovodíky a širší chemický a dopravní průmysl.

Sarah Farnandová

Máte zájem o plynové zařízení a služby v místě spotřeby?

Generátory Air Products PRISM® a zařízení v místě spotřeby nabízejí řešení pro nákladově efektivní a účinné vyhrazené dodávky vodíku, dusíku, kyslíku a argonu v místě spotřeby s využitím dalších služeb a podpory pro zařízení vlastněné zákazníky.

KONTAKTUJTE NAŠEHO SPECIALISTU

Zeptejte se odborníka

Ken Dapper

Globální vlastník produktu – technický ředitel, generátory vodíku PRISM

“Jak obtížné nainstalovat a spustit generátor vodíku PRISM?”

CENTRUM PODKLADŮ