logo Go to Home Page

Přenosná vodíková čerpací stanice

Naše přenosné plnicí jednotky SmartFuel® poskytují zcela samostatné zařízení pro dávkování vodíku s nulovými emisemi a bez přípojek obsluhy. Čerpací stanice pojme až 150 kg vodíku a lze ji používat pro krátkodobá i dlouhodobá použití. Tyto stanice byly rozmístěny v mnoha místech po celém světě a lze je dodávat zákazníkům s velmi krátkou dodací lhůtou. Zajišťuje vysoce spolehlivou, nákladově efektivní, automatizovanou službu podle pohodlí pracoviště.

Hlavní vlastnosti mobilního plnicího zařízení SmartFuel

Úplně samostatná

Zahrnuje vysokotlaké skladování a dávkování

Není nutné žádné externí napájení

Solární panel zajišťuje napájení dávkovače. Palivo nemá kompresor

Automatické dávkování

Obsahuje Air Products osvědčenou dávkovací technologii pro plnění H35 (350 bar / 35MPA).

Snadná instalace

Není nutné žádné připojení k rozvodné síti. Minimální doba nutná pro nastavení

Vysoce spolehlivé

Roky prověřených nasazení v různých místech

Používá různé typy vozidel

Má poháněné automobily, autobusy, vysokozdvižné vozíky a nákladní automobily třídy 8. Následná plnění jsou omezena množstvím skladovacího prostoru

Plyny

Air Products plyny, které jsou obvykle dodávány v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšit jejich vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Vodíková paliva

V poslední době se stále více diskutuje o využívání vodíku jako zdroje alternativní energie šetrné k životnímu prostředí. Vodík je významný energetický nosič, který nabízí v porovnání s jinými zdroji energie řadu výhod, zejména, pokud je využíván ve formě palivových článků.

Máte nějaké dotazy? Máme odpovědi.

Promluvte si s některým z našich odborníků o vašich požadavcích na doplňování paliva. Ukážeme vám, jak může náš mobilní plnicí zařízení SmartFuel splnit vaše požadavky na testování, krátkodobé nasazení nebo dlouhodobé doplňování paliva.

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ